Warning: Declaration of simple_form::update() should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /home/at3group/public_html/theknife/wp-content/plugins/simple-form/simple-form.php on line 121
Gildia | Gildia The Knife

Gildia

The Knife powstało na serwerze Burning Legion w listopadzie 2013 roku jako gildia utworzona przez grupę znajomych, którzy poza wspólną niedolą związaną ze studiami i sesjami postanowiła uprzyjemnić sobie nieco swój żywot luźną zabawą na flex raidach.

GILDIA

Jak się szybko okazało, nasza nowo powstała grupa miała spory potencjał, co zaowocowało sprawnym przeskoczeniem z Flexów i Normali na poziom Heroic. Z upływem czasu rozwijaliśmy się zarówno jako gildia, jak i gracze, aż w końcu udało nam się zabić Garrosha HC pod koniec września 2014 r., kończąc przy tym kontent przed wyjściem pre-patcha Warlords of Draenor.

Profil gildii wraz z upływem kolejnych patchy coraz wyraźniej uwzględniał kwestie progresu jako jednego z najważniejszych założeń funkcjonowania gildii, co doprowadziło nas do naszych najnowszych wyników na Legionie – obecnie jesteśmy najlepszą gildią semi-hardcore PvE na BLu, która raiduje 3 dni w tygodniu.
Naszym celem jest prowadzenie gildii, która osiąga możliwie jak najlepszy progres w stosunku do czasu jaki na niego poświęcamy. Aby to osiągnąć nieustannie staramy się poprawiać swoje zdolności związane z mechaniką gry oraz rozwijamy nasze umiejętności interpersonalne.

Osoby z naszego aktualnego składu progresującego mogą pochwalić się pełnym progresem m.in.: Helfire Citadel, Siege of Orgrimmar, Dragon Soul, Firelands, Icecrown Citadel, Trial of the Crusader, Ulduar, Tempest Keep, Black Temple. Gildia stawia sobie wysokie cele i pomimo jej charakteru gildii semi-hardcore w kwestii przygotowywania się do raidów stawiamy na pełen profesjonalizm.